Naprawa AGD Poznań

 

Nasz serwis pralek i zmywarek wywodzi się z Poznania, więc w dużej mierze to w tym mieście prowadzimy swoją działalność. Bez trudu dotrzemy pod każdy adres, również na obrzeżach. Staramy się dojeżdżać do Was w jak najkrótszym czasie, ponieważ wiemy, ile kłopotu i stresu powoduje awaria używanych na co dzień urządzeń.
Jeśli jest taka możliwość, dokonujemy naprawy modułów pralek i zmywarek zamiast wymieniać je na nowe, aby nie narażać klienta na dodatkowe wydatki. Swoje usługi wykonujemy w sposób rzetelny i uczciwy, dlatego na uzyskany efekt dajemy gwarancję. Pracujemy ze sprzętem różnorodnych marek, w tym np. Samsung, Zanussi, Whirlpool lub Beko.

Poznański Serwis AGD


Nasza grupa specjalistów na co dzień przebywa w Poznaniu. To tutaj głównie pracujemy i żyjemy. Jednakże znając różnorodne potrzeby naszych klientów, staramy się ściśle nie ograniczać obszaru świadczonych przez nas usług. Właśnie dlatego, w razie potrzeby, jesteśmy w stanie dojechać do każdej miejscowości do promieniu mniej więcej 50 km od Poznania.

Żyjąc w Wielkopolsce niejednokrotnie spotkaliśmy się z przypadkami, kiedy samodzielna naprawa AGD nie poszła zbyt dobrze. Zdajemy sobie sprawę, że brak posiadania sprawnej pralki lub innego sprzętu może być powodem stresu i zaniepokojenia, jednakże podjęcie samodzielnej próby właściwej diagnostyki i wymiany części w wielu przypadkach nie jest dobrym pomysłem. Nawet najprostsza naprawa, która dla fachowca będzie łatwym i szybkim zadaniem, dla laika może okazać się wielogodzinną pracą. Co więcej, bez doświadczenia oraz niezbędnej wiedzy z łatwością można pogorszyć stan swojego urządzenia.

Serwis pralek i zmywarek

Nasz serwis AGD oszczędzi niepotrzebnego stresu, godzin wczytywania się w instrukcje i próby zreperowania niesprawnych części oraz późniejszych nieprzyjemności i dodatkowych kosztów wynikających z nieumiejętnie przeprowadzonych prac. Fachowiec przyjedzie na miejsce, rzetelnie i dokładnie oceni stan w jakim znajduje się urządzenie oraz powiadomi o swoich wnioskach. Po przeprowadzonej analizie, podjęcie decyzji o naprawie pozostaje w rękach klienta.