Naprawa AGD Śrem

 

Śrem to miasto leżące w kolanie Warty, w rejonie Kotliny Śremskiej. Tam również oferujemy nasze usługi, a w tym naprawę pralek i serwis zmywarek. Dobrze wiemy, że awarie i usterki zdarzają się w najmniej oczekiwanym momencie. Z tego względu zawsze staramy się przybyć jak najszybciej, ponieważ chcemy, byś otrzymał możliwie jak najlepszą usługę.

Naszą zaletą jest nie tylko szybka reakcja, ale także dokładność, doświadczenie i fachowość. Każdą naprawę traktujemy indywidualnie i doglądamy, by została wykonana zgodnie z naszymi standardami. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na dostarczenie naszym klientom fachowej usługi oraz niejednokrotnie sprytnych i działających rozwiązań. Jednakże nie stosujemy półśrodków, a wykorzystane przez nas części zamienne zawsze pochodzą od renomowanego producenta.

Serwis AGD w Śremie


Pochodzimy ze stolicy Wielkopolski, ale wciąż staramy się dostosować do możliwie jak najszerszej grupy klientów. Z tego względu serdecznie zapraszamy do kontaktu także osoby z okolic Śremu. Naszą specjalizacją jest naprawa pralek i zmywarek, jednakże świadczymy także szeroko pojęty serwis AGD. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży żadne wyzwanie nie jest nam straszne, ponieważ wiemy, że każda usterka może zostać naprawiona. Co więcej, dobrze wiemy, że w większości przypadków kupno nowego sprzętu nie jest zbyt opłacalne, a wymiana pojedynczych części w starszym urządzeniu zwykle rozwiązuje problem.

Serwis pralek i zmywarek:

Naprawa AGD to nasza specjalizacja już od wielu lat. W szczególności w wypadku pralek dobrze wiemy, że najczęstszą przyczyną jakichkolwiek problemów jest awaria łożysk, które po kilku latach poprawnego działania zużywają się. Zdarzają się również usterki grzałek czy też zapchane komory impulsacyjne hydrostatu.

Przez lata pracy w branży zauważyliśmy, że jedną z najczęstszych przyczyn awarii zmywarki jest lenistwo użytkowników. Ze względu na kontakt z żywnością dostającą się do urządzenia poprzez niedokładnie oczyszczone talerze, nierzadkim problemem okazuje się po prostu zanieczyszczony filtr.