Naprawa sprzętu AGD w Poznaniu

Masz problem z pralką? Twoja zmywarka przestała działać? Żaden problem! Nasz serwis sprzętu AGD zaprasza do skorzystania ze swoich usług – naprawiamy AGD firm takich jak Whirlpool, Electrolux, AEG, Zanussi, Candy, Hoover, Bosch, Siemens, Zelmer, Beko. Wykonujemy nawet najbardziej skomplikowane naprawy – naprawiamy moduły elektroniczne, wymieniamy łożyska w nierozbieralnych układach piorących.

Nie musisz martwić się o dostarczenie sprzętu do serwisu – nasz serwis dojeżdża do Klientów na naprawy pralek, zmywarek, lodówek!

Zapraszamy do kontaktu z nami – przyjedziemy i pomożemy, wieloletnie doświadczenie plasuje nas w czołówce serwisów AGD w Poznaniu. Przed dokonaniem napraw zawsze wykonujemy analizę kosztów i przedstawiamy ją Klientowi do akceptacji a większość napraw wykonujemy na miejscu.

Dbamy o to aby nasz serwis sprzętu AGD w Poznaniu dostarczał Państwu najwyższej jakości usługi serwisowe napraw pralek, zmywarek, lodówek. Jesteśmy fachowym serwisem, świadczącym ponad przeciętne usługi w zakresie napraw sprzętu AGD w Poznaniu.

Dodaj komentarz