Serwis AGD – pozostali producenci

Wykonywana przez nas naprawa sprzętu AGD oprócz najpopularniejszych producentów, uwzględnia także urządzenia mniej znanych marek – np. Beko i Candy. Prowadzimy serwis zmywarek i pralek w Poznaniu oraz okolicznych miastach – Gniezno, Śrem, Leszno czy Środa Wielkopolska. Dojeżdżamy do klientów nawet pięćdziesiąt kilometrów od stolicy Wielkopolski, świadcząc profesjonalną asystę i pomagając w usuwaniu różnorodnych usterek. Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów sprawia, że są oni w stanie uporać się z każdą zastaną awarią.

Serwis pralek

Sprawdzony serwis pralek z Poznania jest niezbędny w sytuacjach, gdy urządzenia AGD odmawiają posłuszeństwa. Sprzęty wyprodukowane przez Beko czy Candy nie stanowią dla nas wyzwania, dlatego mogą Państwo liczyć na naszą pomoc. Wymieniamy węże odprowadzające i doprowadzające wodę, czyścimy filtry czy sprawdzamy awarie systemów elektronicznych. W razie potrzeby zamawiamy wybrane części, aby naprawa sprzętu AGD była możliwa. Cieszymy się ogromnym zaufaniem klientów, którzy cenią nas za dokładność oraz szybkie uporanie się z usterkami.

Serwis zmywarek

Serwis zmywarek obejmuje Leszno, Środę Wielkopolską, Gniezno, Śrem oraz wiele innych miejscowości, zlokalizowanych w pobliżu Poznania. Urządzenia te stały się nieodłącznym elementem każdej kuchni, wobec czego specjalista, który potrafi szybko i w atrakcyjnej cenie pozbyć się usterki, jest nieoceniony. Nasz serwis zmywarek w krótkim czasie dojeżdża do klienta, identyfikuje powód awarii, a następnie podejmuje się jej neutralizacji. W zależności od stopnia złożenia problemu, usterka usuwana jest podczas wizyty lub konieczne jest domówienie pasujących części zamiennych.

Beko

Zajmujemy się serwisem urządzeń AGD wyprodukowanych przez firmę Beko. Nasi specjaliści posiadają niezbędną wiedzę na ich temat, by szybko zlokalizować usterkę oraz dobrać odpowiedni sposób jej zneutralizowania. Naprawa zmywarek wykonywana jest szybko i sprawnie, by klienci mogli w jak najkrótszym czasie powrócić do używania tego niezbędnego w kuchni urządzenia. Natomiast serwis pralek to kolejna usługa, która umożliwia przywrócenie do pełni sprawności sprzętów piorących marki Beko.

Candy

Kolejnym producentem, którego urządzenia są świetnie znane w naszym serwisie AGD, jest Candy. Firma oferuje płyty do zabudowy, piekarniki, zmywarki, suszarki, pralki, lodówki czy okapy. Naszą specjalizacją jest głównie naprawa pralek, aczkolwiek oferujemy także profesjonalny serwis zmywarek, w ramach którego wymieniamy części oraz kontrolujemy pracę układów elektronicznych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, a w przypadku kłopotów ze sprzętem AGD, do kontaktu telefonicznego.