Serwis Beko Poznań

Jeśli gwarancja obejmująca Twoje urządzenie marki Beko już dobiegła końca, a dopiero wtedy zdarzyła się jego awaria, skontaktuj się z nami – prowadzimy profesjonalny serwis pralek, zmywarek, piekarników i lodówek tego producenta w całym Poznaniu oraz pobliskich miejscowościach. Posiadamy w swoim zapleczu szeroki zasób różnorodnych części zamiennych, w tym np. moduły elektroniczne, silniki czy zraszacze.

Serwis Beko w Poznaniu – czym się zajmujemy?

Marka Beko posiada obecnie bardzo silną pozycję na rynku i cieszy się ogromną popularnością. Współpracują oni z licznymi firmami tworzącymi urządzenia AGD, zawsze dbając o najwyższą jakość produkcji. Jedną z naszych specjalności stanowi naprawa pralek i innego sprzętu Beko, jako że znamy jego specyfikę i potrafimy zidentyfikować każdą usterkę.

Dotyczy to także modułów elektronicznych – u nas nie zawsze jest konieczna ich wymiana na nowe. Zapewniamy swoim klientom rzetelne usługi i konkurencyjne ceny, dzięki czemu udaje nam się uzyskiwać wiele pozytywnych opinii. Serdecznie zapraszamy do kontaktu – dojedziemy do Ciebie najszybciej, jak to tylko możliwe.