Serwis pralek Electrolux Poznań

Serwis pralek Electrolux – czyli profesjonalne naprawy profesjonalnego sprzętu!

Naprawiamy pralki marki Electrolux – w domu Klienta lub w jego firmie, dojeżdżamy na miejsce, wykonujemy diagnozę i kosztorys i przechodzimy na naprawy. Wszystko szybko i sprawnie – tak jak być powinno!

Z wielką przyjemnością informujemy i ogłaszamy mieszkańcom Poznania, że nasze Centrum Serwisowe we wspaniały sposób radzi sobie z naprawami pralek Electrolux. Od lat dostarczamy Państwu najlepsze rozwiązania.

W wachlarzu usług naszego serwisu pralek są:

  • naprawa pralek Electrolux Poznań
  • serwis pralek Electrolux Poznań
  • sprzedaż części Electrolux Poznań

serwis SPK serwis pralek electrolux poznanDokonujemy rzetelnej analizy problemu, naprawiamy podzespoły a dopiero później, jeśli jest taka potrzeba – wymieniamy je. Nie muszą się Państwo martwić o koszta, gdyż zawsze staramy się wykonać naprawę najkorzystniej dla Klienta – nasz serwis pralek Electrolux wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom – naprawiamy pralki zgodnie ze sztuką tego fachu!
Serwis pralek Electrolux Poznań – skontaktuj się z nami już teraz, jeśli masz problemy ze swoją pralką marki Electrolux! Szukając serwisu pralek koniecznie rozważ naszą ofertę, fachowo podchodzimy do tematu napraw Państwa pralek marki Electrolux. Naprawiamy pralki marki Electrolux od wielu lat na rynku poznańskim. Nasze doświadczenie pozwoliło nam na dokonywanie szybkich napraw a stały dostęp do oryginalnych części jest wyznacznikiem jakości. Na naprawy pralek Electrolux udzielamy gwarancję!

Zapraszamy do kontaktu z nami. Naszą pełną ofertę mogą Państwo również znaleźć na stronie http://pralkipoznan.pl

Rzetelność i jakość napraw została wielokrotnie nagrodzona uśmiechem naszych Klientów i tym, że stale nas polecają swoim znajomym i rodzinie gdy ich pralki ulegają awarii. Szybkie diagnozy, dostępność dla Klienta, szybkie naprawy nawet w ten sam dzień to niebywałe atuty naszego serwisu pralek. Naprawiamy od ręki pralki Electrolux z górnym wsadem jak i te z frontowym (od przodu/od boku) w każdej wersji. Do napraw wykorzystujemy wyłącznie oryginalne części zamienne.