Naprawa AGD Gniezno

 

W ramach naszych usług, realizujemy na przykład serwis AGD w Gnieźnie takich producentów jak Whirlpool oraz Bosch. Zawsze staramy się dotrzeć do klienta najszybciej, jak to tylko możliwe. Zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że trudno jest funkcjonować bez sprzętu, którego używa się na co dzień. Obecnie te sprzęty tak bardzo zadomowiły się w naszym życiu, że trudno nam bez nich funkcjonować. Oszczędzają nasz cenny czas, co zwłaszcza w przypadku ludzi bardzo zapracowanych ma ogromne znaczenie. Co więcej, nie wymagają od nas wiele wysiłku, więc swoją energię możemy spożytkować na mnóstwo innych rzeczy.

Gnieźnieński Serwis AGD


Naprawa AGD to nasza specjalność już od lat, więc obecnie dysponujemy niezwykle bogatym doświadczeniem i potrafimy radzić sobie nawet z najtrudniejszymi awariami. Zwracamy przy tym uwagę na każdy detal, aby rezultat przeprowadzonych prac utrzymał się na długo i zapewnił Państwu bezproblemowe użytkowanie urządzeń przez jak najdłuższy czas. Efekt swoich usług obejmujemy pisemną gwarancją, dlatego mogą być Państwo pewni, że dołożymy wszelkich starań, aby wykonać swoją pracę w stu procentach rzetelnie i dokładnie.

Serwis pralek i zmywarek – Bosch, Whirlpool

Naprawa pralek

Jedną z naszych specjalności stanowi naprawa pralek, który prowadzimy zarówno w Gnieźnie, jak i w innych miejscowościach w promieniu 50 kilometrów od Poznania, stanowiącego siedzibę firmy. Dojeżdżamy najszybciej, jak to tylko możliwe, aby nie musieli się Państwo długo denerwować kłopotliwą usterką. Zajmujemy się między innymi serwisem pralek Whirlpool czy też Hoover. Jeśli urządzenie hałasuje, nie wiruje, przecieka albo nawet w ogóle się nie uruchamia, najlepiej jest od razu skontaktować się z fachowcem. Próby samodzielnej naprawy często powodują nieumyślne pogorszenie stanu urządzenia, przez co późniejszy koszt usług może być wyższy, dlatego nie warto ich podejmować.

Naprawa zmywarek

W naszej ofercie mieści się także serwis zmywarek, realizowany w Gnieźnie, okolicach i nie tylko. Podobnie jak w przypadku pralek, zapewniamy krótki czas oczekiwania oraz wysoką jakość obsługi. Po przeanalizowaniu problemu, przekazujemy klientowi informację o jego przyczynie, a także przedstawiamy możliwe rozwiązania. Nasza oferta to między innymi naprawa zmywarek Bosch oraz Whirlpool. Od ręki możemy sprawdzić czy potrzebne części zamienne są aktualne dostępne i ile one kosztują, aby wspólnie z Państwem podjąć decyzję. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Najczęściej zadawane pytania

 • Ile kosztuje serwis pralek i zmywarek?

  Aby dokonać wyceny, nasi specjaliści muszą dokładnie obejrzeć wadliwy sprzęt. Dopiero po dogłębnych oględzinach będziemy w stanie określić koszt usługi.

 • Serwis AGD – jakie usługi oferujecie?

  Nasz serwis AGD oferuje szereg usług klientom z Gniezna. Wykonujemy zarówno naprawy, jak i przeglądy zmywarek i lodówek oraz pralek i suszarek takich firm jak Amica, AEG, Electrolux, Bosch, Siemens czy też Smeg, Miele oraz Whirlpool. Ponadto, montujemy nowe urządzenia w przygotowanej zabudowie kuchennej czy dokonujemy przełożenia drzwi lodówek. Oprócz działalności usługowej, zajmujemy się również sprzedażą nowych oraz używanych sprzętów AGD.

 • Ile czeka się na przyjazd fachowca w Gnieźnie?

  Zależy nam na jak najszybszym terminie realizacji zgłoszenia, dlatego nasi specjaliści zazwyczaj dojeżdżają do klientów w przeciągu dnia.

 • Co trzeba wiedzieć przed zamówieniem usługi?

  Kontaktując się z naszą firmą uprzejmie prosimy o przygotowanie informacji, takich jak model urządzenia, a także uwzględniających treść wyświetlanego komunikatu błędu. Po podaniu tych danych, poprosimy o opowiedzenie bliżej o tym jak objawia się awaria.

 • Czy mogę zlecić naprawę sprzętu będącego na gwarancji producenta?

  Jesteśmy autoryzowanym serwisem firm Teka, SMEG, Hitachi, Miele, Elica, Faber wobec czego naprawiamy objęte gwarancją pralki czy zmywarki tych właśnie marek.

 • Jakie są dostępne formy płatności?

  Zapłacą Państwo u nas gotówką – nie oferujemy płatności kartą, głównie ze względu na to, że przenośne terminale są bardzo awaryjne.

 • Gdzie i jak mogę zamówić serwis zmywarek oraz pralek?

  Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem 537-711-996 lub przez Facebook’a.

 • Naprawa okazała się nieopłacalna – czy mogę zrezygnować z usługi?

  Dopóki nie zamówiliśmy części potrzebnych do przeprowadzenia naprawy, mogą Państwo zrezygnować ze współpracy.

 • Czy wasza naprawa AGD jest objęta gwarancją?

  Udzielamy najdłuższej gwarancji na nasze usługi w okolicy – każda zrealizowana przez nas naprawa AGD objęta jest roczną gwarancją.

 • Sprzęt jakich producentów naprawiacie?

  Serwisujemy sprzęt AGD najpopularniejszych marek na rynku – Amica, Bosch, Electrolux, Whirpool, Hoover, Candy oraz wiele więcej.