Naprawa AGD Poznań

 

Nasz serwis pralek i zmywarek wywodzi się z Poznania, więc w dużej mierze to w tym mieście prowadzimy swoją działalność. Bez trudu dotrzemy pod każdy adres, również na obrzeżach. Staramy się dojeżdżać do Was w jak najkrótszym czasie, ponieważ wiemy, ile kłopotu i stresu powoduje awaria używanych na co dzień urządzeń.
Jeśli jest taka możliwość, dokonujemy naprawy modułów pralek i zmywarek zamiast wymieniać je na nowe, aby nie narażać klienta na dodatkowe wydatki. Swoje usługi wykonujemy w sposób rzetelny i uczciwy, dlatego na uzyskany efekt dajemy gwarancję. Pracujemy ze sprzętem różnorodnych marek, w tym np. Samsung, Zanussi, Whirlpool lub Beko.

Poznański Serwis AGD


Nasza grupa specjalistów na co dzień przebywa w Poznaniu. To tutaj głównie pracujemy i żyjemy. Jednakże znając różnorodne potrzeby naszych klientów, staramy się ściśle nie ograniczać obszaru świadczonych przez nas usług. Właśnie dlatego, w razie potrzeby, jesteśmy w stanie dojechać do każdej miejscowości do promieniu mniej więcej 50 km od Poznania.

Żyjąc w Wielkopolsce niejednokrotnie spotkaliśmy się z przypadkami, kiedy samodzielna naprawa AGD nie poszła zbyt dobrze. Zdajemy sobie sprawę, że brak posiadania sprawnej pralki lub innego sprzętu może być powodem stresu i zaniepokojenia, jednakże podjęcie samodzielnej próby właściwej diagnostyki i wymiany części w wielu przypadkach nie jest dobrym pomysłem. Nawet najprostsza naprawa, która dla fachowca będzie łatwym i szybkim zadaniem, dla laika może okazać się wielogodzinną pracą. Co więcej, bez doświadczenia oraz niezbędnej wiedzy z łatwością można pogorszyć stan swojego urządzenia.

Serwis pralek i zmywarek

Nasz serwis AGD działa w Poznaniu oraz wielu innych miejscowościach województwa wielkopolskiego. Jego zadaniem jest oszczędzenie niepotrzebnego stresu, godzin wczytywania się w instrukcje i prób zreperowania niesprawnych części oraz późniejszych nieprzyjemności i dodatkowych kosztów wynikających z nieumiejętnie przeprowadzonych prac. Naprawa pralek, którą wykonujemy odbywa się sprawnie i efektywnie.

Serwis zmywarek w Poznaniu oraz okolicy, który oferujemy, pomoże Państwu przywrócić ten nieodzowny w codziennym życiu sprzęt do sprawności. Naprawiamy AGD już od wielu lat, dlatego nasi klienci mogą zaufać przeprowadzonej przez nas inspekcji oraz następujących po niej pracach mających na celu usunięcie awarii. Wykorzystujemy sprawdzone części od renomowanych dostawców, tak aby problem nie pojawiał się w przyszłości.

W Poznaniu oferujemy także:

Outlet AGD

Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów oraz dostarczaniu usług i rozwiązań, których oczekują. Z tego też powodu, oprócz prowadzonego przez nas serwisu AGD, w Poznaniu otworzyliśmy dla Państwa outlet. Znajdą tu Państwo pralki, zmywarki, płyty grzewcze, lodówki, ale także drobne artykuły gospodarstwa domowego jak miksery czy czajniki. Wszystkie sprzedawane przez nas urządzenia opatrzone są dwuletnią gwarancją, a ich ceny mogą nawet osiągać połowę wartości sklepowej! Serdecznie zapraszamy do naszego lokalu znajdującego się pod następującym adresem: ul. Grunwaldzka 330, Poznań.

Pralki

W swojej ofercie posiadamy pralki, które znakomicie odpowiedzą na potrzeby różnorodnych użytkowników. Znajdą tutaj Państwo zarówno urządzenia ładowane od góry, jak i z boku, wyprodukowane przez znanych i cenionych producentów sprzętów AGD. Nasz serwis zadba o to, by były one zawsze w pełni sprawne.

Zmywarki

Serwis zmywarek jest pierwszym krokiem, który oferujemy w przypadku sprawiającego kłopoty urządzenia. Drugim zdecydowanie jest wizyta w naszym outlecie. Dzięki wykorzystaniu powystawowych sprzętów, możemy Państwu zaoferować rozwiązania pochodzące od znanych producentów za naprawdę niewielkie pieniądze.

Lodówki

Znajdujący się w Poznaniu outlet to miejsce gdzie znajdą Państwo znane i cenione produkty w cenach sięgających nawet połowę ich wartości rynkowej. Taka oszczędność w przypadku na przykład lodówek jest zdecydowanie zauważalna – dodajmy, iż każdy produkt znajduje się na dwuletniej gwarancji.

Piekarniki

Nasza firma prowadzi znakomicie zaopatrzony outlet, który pozwala wyposażyć swój dom czy mieszkanie za niewielkie pieniądze. Mimo iż naprawa AGD to nasze główne zajęcie, chętnie doradzimy Państwu jaki piekarnik wybrać, aby być w pełni zadowolonym z jego funkcjonalności. Zapraszamy serdecznie!

Suszarki

Suszarka to niezwykle przydatne urządzenie, dzięki któremu można już po krótkim czasie założyć wyprane danego dnia ubrania. Rzeczy te trzeba jedynie włożyć do bębna przypominającego pralkę automatyczną i ustawić odpowiedni program, dlatego jest to sprzęt bardzo wygodny. Nasz outlet w Poznaniu to doskonałe miejsce, aby kupić go w dobrej cenie.