Gdy popsuje się pralka zadzwoń do serwisu

Gdy Twoja pralka niespodziewanie się popsuje i nie wiesz co masz robić, bo ta nie chce się otworzyć, zalała Twoje mieszkanie, wyrzuca „korki” to zdecydowanie powinieneś wezwać serwis. Lecz nie taki, który nie ma doświadczenia, bo może bardziej uszkodzić Twój sprzęt, bądź brak wiedzy może narazić Cię na dodatkowe koszta! Nasz serwis pralek od wielu lat zajmuje się naprawami sprzętu AGD a pralki to specjalizacja wyuczona z pasji do tego zawodu. Możemy w bardzo szybki i ekonomiczny sposób pomóc Tobie gdy pralka nie chce działać.

Serwis pralek Bosch’a

Wykonujemy serwis pralek marki Bosch na terenie Poznania w takich rejonach jak Rataje, Łazarz, Grunwald, Jeżyce, Batorego, Śmiałego, Nowe Miasto, Stare Miasto. Z pralkami Bosch mamy do czynienia od dawna i wiemy jak skutecznie je naprawić.

Serwis pralek Beko

Naprawiamy pralki Beko – uznanej marki na naszym polskim Rynku, turecki producent dba o jakość swoich sprzętów a my wiemy jak go naprawić. Obsługujemy rejon Poznania i okolic – sprawdź naszą ofertę.

Serwis pralek Electrolux

Twoją pralkę Electrolux naprawiamy od ręki – tak, jesteśmy w tanie to zrobić, doświadczenie i pasja do zawodu serwisanta sprawia, że nasza drużyna serwisowa przyjeżdża na naprawy i w mgnieniu oka wykonuje naprawy. Sprawdź nas, naprawiamy pralki Electrolux w Poznaniu i okolicach.

Serwis pralek Whirlpool

Gdy pralka Whirlpool przestała działać – zadzwoń! Naprawimy ją, wymienimy łożyska, naprawimy moduł bądź programator. Pralki marki Whirlpool oraz Polar to wiodący producent, który na naszym rynku jest bardzo znany i lubiany a my wiemy jak pomóc pralce, gdy tej coś dolega.

Serwis pralek Siemens’a

Naprawiamy pralki Siemens’a! Ten rzetelny producent jest bardzo rozpoznawalny na naszym rynku, gdy tylko zdarzy się jakaś awaria pralki Siemens jesteśmy w tanie ją usunąć. Na naprawach pralek Siemens znamy się jak nikt inny. Sprawdź nasze usługi.

Dojazd do Klienta na terenie Poznania, Swarzędza, Lubonia, Kórnika, Środy Wielkopolskich, Opalenicy, Buku, Obornik, Koziegłów oraz innych miejscowości. Zapraszamy do kontaktu i do zapoznania się z naszą pełną ofertą.