Serwis zmywarek Electrolux Poznań

Rzetelny serwis zmywarek Electrolux Poznań i okolice.

Jeśli szukasz jak najlepszego serwisu zmywarek Electrolux w Poznaniu lub innej, pobliskiej miejscowości, świetnie trafiłeś!

Nasza firma wyróżnia się prawdziwym profesjonalizmem i zawsze świadczy swoim klientom usługi na najwyższym poziomie. Perfekcyjnie znamy specyfikę urządzeń marki Electrolux, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko i sprawnie rozpoznać przyczynę problemu, a następnie przystąpić do naprawy. Rozumiemy, że użytkowanie zmywarki jest obecnie ważną częścią prowadzenia gospodarstwa domowego, dlatego nie chcąc narażać naszych klientów na długie niedogodności, dojeżdżamy w najkrótszym możliwym czasie.

Każdy, kto wymaga kompleksowej obsługi i serwisu o wysokim standardzie, znajdzie u nas dokładnie to, czego szuka. Wszyscy nasi pracownicy dysponują odpowiednimi kwalifikacjami oraz wieloletnim doświadczeniem, a co więcej, zawsze są uprzejmi i przyjaźnie nastawieni. Warto wezwać nas od razu, gdy zauważymy, że zmywarka Electrolux działa nieprawidłowo, wyświetla kod błędu (np. i30) lub też w ogóle się nie włącza. Samodzielne próby mogą niestety skończyć się pogorszeniem stanu urządzenia, ponieważ jego konstrukcja jest skomplikowana i wymaga rozległej wiedzy z zakresu elektroniki.

serwis zmywarek electrolux poznan

Od nas natychmiastową pomoc możesz otrzymać również w godzinach wieczornych, od poniedziałku do soboty!

Electrolux to renomowany producent sprzętu AGD, w tym również nowoczesnych, solidnych zmywarek, które mogą służyć nam przez długie lata. Każde urządzenie ma jednak prawo w pewnym momencie się zepsuć i w takiej sytuacji warto mieć pod ręką numer telefonu do rzetelnego serwisu. SPK Poznań nie stosuje półśrodków, lecz zawsze zapewnia swoim klientom najlepsze możliwe rozwiązania. Obejmuje to również naprawę modułów elektronicznych, a efekt naszych usług zostaje objęty gwarancją pisemną.

Większość napraw udaje nam się zrealizować od ręki, dzięki czemu możesz od razu wrócić do użytkowania zmywarki. Nie ma potrzeby dowożenia ciężkich urządzeń do naszej siedziby – to my przyjedziemy do Ciebie! Za dojazd na terenie Poznania i jego okolic do 30 km (w tym np. do Lubonia, Swarzędza, Kórnika, Czerwonaka, Suchego Lasu czy Śremu) nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat!

Zadzwoń, aby poznać szczegóły!