Naprawa AGD Śrem

 

Śrem to miasto leżące w kolanie Warty, w rejonie Kotliny Śremskiej. Tam również oferujemy nasze usługi, a w tym naprawę pralek i serwis zmywarek. Dobrze wiemy, że awarie i usterki zdarzają się w najmniej oczekiwanym momencie. Z tego względu zawsze staramy się przybyć jak najszybciej, ponieważ chcemy, byś otrzymał możliwie jak najlepszą usługę.

Naszą zaletą jest nie tylko szybka reakcja, ale także dokładność, doświadczenie i fachowość. Każdą naprawę traktujemy indywidualnie i doglądamy, by została wykonana zgodnie z naszymi standardami. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na dostarczenie naszym klientom fachowej usługi oraz niejednokrotnie sprytnych i działających rozwiązań. Jednakże nie stosujemy półśrodków, a wykorzystane przez nas części zamienne zawsze pochodzą od renomowanego producenta.

Serwis AGD w Śremie


Pochodzimy ze stolicy Wielkopolski, ale wciąż staramy się dostosować do możliwie jak najszerszej grupy klientów. Z tego względu serdecznie zapraszamy do kontaktu także osoby z okolic Śremu. Naszą specjalizacją jest naprawa pralek i zmywarek, jednakże świadczymy także szeroko pojęty serwis AGD. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży żadne wyzwanie nie jest nam straszne, ponieważ wiemy, że każda usterka może zostać naprawiona. Co więcej, dobrze wiemy, że w większości przypadków kupno nowego sprzętu nie jest zbyt opłacalne, a wymiana pojedynczych części w starszym urządzeniu zwykle rozwiązuje problem.

Serwis pralek i zmywarek:

Naprawa pralek

Naprawa AGD to nasza specjalizacja już od wielu lat. W szczególności w wypadku pralek dobrze wiemy, że najczęstszą przyczyną jakichkolwiek problemów jest awaria łożysk, które po kilku latach poprawnego działania zużywają się. Zdarzają się również usterki grzałek czy też zapchane komory impulsacyjne hydrostatu. Inną powszechnie występującą usterką jest też pęknięcie paska napędowego – czasem jednak pracownik naszego serwisu pralek zauważa, że jedynie wypadł z właściwego sobie miejsca i wystarczy go tam z powrotem umieścić.

Naprawa zmywarek

Przez lata pracy w branży zauważyliśmy, że jedną z najczęstszych przyczyn awarii zmywarki jest lenistwo użytkowników. Ze względu na kontakt z żywnością dostającą się do urządzenia poprzez niedokładnie oczyszczone talerze, nierzadkim problemem okazuje się po prostu zanieczyszczony filtr. Inną częstą usterką, z jaką spotyka się nasz serwis zmywarek, jest uszkodzenie cewki tachoprądnicy na pompie myjącej, w wyniku czego woda w urządzeniu nie zostaje podgrzana.

Najczęściej zadawane pytania

 • Co oferuje wasza firma?

  Oferujemy bardzo szeroki zakres usług – obejmują one nie tylko serwis pralek, zmywarek, lodówek i suszarek w Śremie i okolicach, ale także instalację zabudowy pod nowy sprzęt AGD. Co więcej, możemy na przykład przełożyć drzwi w lodówce, aby otwierała się z drugiej strony. Poza naprawami, prowadzimy również sprzedaż nowych i używanych urządzeń AGD.

 • Naprawa AGD – jaki to koszt?

  Każdą naprawę AGD wyceniamy indywidualnie, gdy obejrzymy urządzenie i zdiagnozujemy problem. Na koszt usługi wpływa tyle czynników, że podanie konkretnej kwoty bez oględzin nie jest możliwe.

 • W jakim czasie fachowiec dociera do klienta w Śremie?

  Zlecenie naprawy AGD w Śremie zazwyczaj realizujemy jeszcze tego samego lub następnego dnia. Rozumiemy, że jest to dla Państwa ważne i staramy się dotrzeć najszybciej, jak to tylko możliwe.

 • O czym trzeba wiedzieć przed kontaktem z wami?

  Przed skontaktowaniem się z nami, prosimy o skompletowanie wszystkich potrzebnych informacji o zepsutym urządzeniu – który komunikat błędu pokazuje, jaki to model i marka itp. Im więcej dowiemy się o awarii, tym lepiej się do niej przygotujemy.

 • Czy mogę zamówić usługę na sprzęt objęty gwarancją producenta?

  Tak, lecz nasza firma nie jest serwisem autoryzowanym wszystkich marek. Możliwa jest u nas naprawa pralek na gwarancji takich producentów, jak Hoover bądź Candy.

 • W jaki sposób mogę zapłacić za serwis pralek i zmywarek?

  Należność można uiścić tylko w gotówce. Biorąc pod uwagę wysoką częstotliwość awarii w przenośnych terminalach, zrezygnowaliśmy z możliwości płatności kartą.

 • Naprawa zmywarek – jak mogę się zgłosić?

  Wystarczy wysłać nam wiadomość na Facebooku bądź zadzwonić pod numer naszego serwisu AGD: 537-711-996

 • Czy można zrezygnować z naprawy, gdy okaże się ona nieopłacalna?

  Jasne, rezygnacja z naszej naprawy AGD jest możliwa w każdym momencie przed zamówieniem części zamiennych.

 • Czy sprzęt, który serwisujecie objęty jest waszą gwarancją?

  Tak, na efekty naszych usług dajemy aż rok gwarancji. Jest to najdłuższy okres gwarancyjny na rynku.

 • Serwis AGD – których producentów sprzęt naprawiacie?

  Usuwamy awarie ze sprzętu wielu różnych marek, w tym np. Siemens, Ariston, Candy, Indesit, Amica, Samsung, Beko, Indesit, Electrolux, Whirlpool, Hoover, Bosch i Smeg.