Naprawa AGD Środa Wielkopolska

 

Zajmujemy się sprzętem AGD już od dłuższego czasu, dzięki czemu udało nam się zdobyć bogate doświadczenie, pozwalające nam pracować zarówno z pralkami nowoczesnymi, jak i tymi, które już mają wiele lat. Naprawa modułów elektronicznych również nie stanowi dla nas problemu.

Prowadzimy tani i szybki serwis AGD – na terenie całej Środy Wielkopolskiej działamy w zakresie usuwania awarii w pralkach firm AEG, Electrolux, Beko, Candy, Hoover, Zanussi, Haier, Bosch, Siemens, Whirlpool, Polar, Samsung. Gdy nie możesz czekać na wizytę fachowców, koniecznie skorzystaj z naszej oferty. Jesteśmy dla swoich klientów dyspozycyjni!

Nie musisz już dłużej szukać – SPK to serwis pralek w Środzie Wielkopolskiej dla Ciebie!

Serwis AGD w Środzie Wielkopolskiej


Ponadto, w naszej ofercie mieści się naprawa AGD innego rodzaju, w tym np. zmywarek. Urządzenie to pojawia się coraz częściej w domach i mieszkaniach, jako że gwarantuje oszczędność czasu oraz niebywałą wygodę. Jeśli w pewnym momencie przestaje działać, hałasuje, przecieka itp., warto od razu skontaktować się z nami, aby zapewnić sobie szybką i profesjonalną obsługę. Nasz serwis zmywarek obejmuje efekt swoich prac gwarancją na piśmie, więc możesz być pewien, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik.

Na początek, wysłuchujemy relacji z zachowania sprzętu, jaką zdaje klient, a potem dokonujemy dokładnych oględzin urządzenia. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz rozległej wiedzy, zazwyczaj szybko identyfikujemy przyczynę nieprawidłowości i od razu przedstawiamy możliwe rozwiązania. Sprawdzamy też, czy sugerowane części zamienne są dostępne, co jest kluczowe w momencie, gdy sprzęt jest potrzebny jak najszybciej.

Serwis pralek i zmywarek

Naprawa pralek

Oferujemy Państwu między innymi kompleksowy serwis pralek. Środa Wielkopolska to jedno z miast, do których najczęściej dojeżdżamy. Warto zgłosić się do nas od razu, gdy zauważą Państwo, że urządzenie przecieka, zbyt głośno pracuje, nie odpompowuje wody czy też w ogóle nie chce się uruchomić. Im szybciej zostaniemy powiadomieni, tym wcześniej będzie można odzyskać w pełni sprawny sprzęt i wrócić do jego normalnego użytkowania.

Naprawa zmywarek

Ponadto, prowadzimy również profesjonalny serwis zmywarek w Środzie Wielkopolskiej i okolicach. Urządzenia te uwalniają nas od konieczności ciągłego, żmudnego mycia naczyń, dlatego cieszą się coraz większą popularnością również w naszym regionie i ogólnie w Polsce. Gdy przyzwyczaimy się do takiego ułatwienia, jego brak odczuwamy bardzo dotkliwie. Nasi specjaliści naprawią zmywarkę w najkrótszym możliwym czasie, aby mogli Państwo znów z niej korzystać.

Najczęściej zadawane pytania

 • Ile kosztuje serwis zmywarek oraz pralek?

  Cena każdej naprawy jest ustalana indywidualnie po dokładnych oględzinach wadliwego urządzenia AGD. Nie jesteśmy w stanie wycenić usługi bez obejrzenia sprzętu.

 • Jakimi naprawami się zajmujecie w Środzie Wielkopolskiej?

  Nasza firmy wykonuje zarówno przeglądy, jak i naprawy AGD w Środzie Wielkopolskiej, a ponadto prowadzi sprzedaż nowych oraz używanych sprzętów gospodarstwa domowego. Dodatkowo, nasi specjaliści mogą zająć się przestawieniem drzwi lodówki na drugą stronę czy wkomponowaniem nowego sprzętu w zabudowę w kuchni.

 • Ile będę czekać na przyjazd serwisanta?

  Staramy się dotrzeć na miejsce zgłoszenia w możliwie najkrótszym czasie, co oznacza, że w przypadku miejscowości znajdujących się w pewnej odległości od Poznania, potrwa to około dnia.

 • Naprawa AGD – co muszę wiedzieć przed zamówieniem usługi?

  Podczas zamawiania usługi prosimy o podanie istotnych dla nas informacji, czyli producenta, typu oraz modelu urządzenia oraz sprecyzowania czy wyświetla ono komunikat błędu. Oprócz tego, liczymy, że nasi klienci przedstawią nam w skrócie jak zachowuje się zepsute urządzenie.

 • Czy mogę zamówić serwis AGD sprzętu z gwarancją producenta?

  W związku z tym, iż nie jesteśmy autoryzowanym serwisem marek innych niż Candy i Hoover, możemy przeprowadzić naprawę, lecz nie odbędzie się ona w ramach gwarancji.

 • Jakie formy płatności za serwis pralek i zmywarek akceptujecie?

  W obecnym momencie oferujemy jedynie płatność za pomocą gotówki, ponieważ w przeszłości doskwierała nam awaryjność terminali.

 • W jaki sposób mam się z wami skontaktować?

  Preferujemy kontakt telefoniczny oraz drogą wiadomości na portalu społecznościowym Facebook.

 • Koszt naprawy jest zbyt wielki – czy mogę zrezygnować z usługi?

  Mogą Państwo zrezygnować ze wsparcia naszego serwisu AGD, o ile nie zostało uprzednio złożone zamówienie na części wymienne.

 • Czy wasz serwis AGD objęty jest gwarancją?

  Wykonywane przez nas naprawy obejmujemy roczną pisemną gwarancją – jedną z najdłuższych w przypadku serwisów w okolicy.

 • Które marki serwisujecie?

  Przeprowadzamy naprawy urządzeń zarówno marek, których popularność nie słabnie przez lata – Electrolux, Amica, Bosch, Beko czy Samsung, ale także mniej znanych producentów, jak Ariston, Smeg, Hoover czy Candy oraz wielu innych.

Poniżej zaznaczono na mapie Google strefę, w której dojeżdża nasz serwis AGD w Środzie Wielkopolskiej – chcielibyśmy podkreślić, że jego zasięg również obejmuje okolice tego miasta. Zadzwoń i powiedz nam, w czym tkwi problem, a fachowiec z SPK już wkrótce przyjedzie na wizytę i usunie usterkę. Pamiętaj, że nasza naprawa pralek i zmywarek dostępna jest w bardzo atrakcyjnych cenach! Staramy się dostosowywać koszt realizowanych usług tak, aby niemal każdy klient mógł z nich skorzystać.

Naszą ofertę dopracowujemy w każdym szczególe, aby klienci nigdy nie narzekali na żaden jej aspekt. Pomagają nam w tym z pewnością Państwa uwagi i sugestie, na które zawsze jesteśmy otwarci. Serwis zmywarek oraz pralek SPK działa szybko i sprawnie – nasi fachowcy dzięki bogatemu doświadczeniu potrafią w krótkim czasie zidentyfikować problem i zaproponować najlepsze rozwiązanie.