Obszar działania

Witamy na stronie naszego serwisu, który świadczy usługi na terenie całej wielkopolski!

Pralki, zmywarki czy lodówki to duże sprzęty, których transport do serwisu może okazać się niemożliwy, ze względu na gabaryty oraz masę tegoż sprzętu. Jesteśmy serwisem, który naprawia urządzenia AGD z dojazdem do Klienta. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o tym, gdzie dojeżdżamy na naprawy oraz jakie sprzęty naprawiamy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą już teraz!

Serwis AGD

Nasz serwis AGD działa w Poznaniu oraz w wielu innych miejscowościach na terenie Województwa Wielkopolskiego, identyfikując usterki urządzeń oraz dokonując ich reparacji. Naszą specjalizacją jest naprawa pralek, zmywarek czy piekarników marek, takich jak Bosch, Whirlpool czy Samsung. Dzięki dużemu doświadczeniu naszych pracowników, oprócz sprzętów pochodzących od najpopularniejszych producentów, jesteśmy w stanie także pomóc Państwu przy mniej rozpoznawalnych modelach urządzeń AGD. Siedziba główna serwisu mieści się w dzielnicy Grunwald w Poznaniu.

Leszno

Jednym z miast, które obsługuje nasz serwis pralek i zmywarek, jest Leszno. Klienci, z oddalonej o około 70 km od Poznania miejscowości, mogą dostarczyć sprzęt AGD do serwisu samodzielnie lub, po wcześniejszym ustaleniu kosztów usługi, poprosić o przyjazd naszego specjalisty.

Swarzędz

Nasze usługi świadczymy także w mieszczącym się zaledwie 10 km od centrum stolicy Wielkopolski Swarzędzu. Dokonujemy dokładnej analizy występującego problemu, a następnie identyfikujemy usterkę oraz zajmujemy się jej możliwie najszybszą neutralizacją.

Śrem

Serwis zmywarek oraz pralek, a także innych urządzeń AGD działa także w Śremie. Jesteśmy cenieni za szybkość dojazdu do klienta oraz rzetelnie przeprowadzoną naprawę sprzętu czy wymianę wadliwej części. Nasi specjaliści pracują efektywnie oraz z zachowaniem należytego profesjonalizmu.

Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska to kolejna miejscowość, do której wysyłamy pracowników naszego kompetentnego serwisu AGD. Najczęściej naprawiamy pralki oraz zmywarki, ale zajmujemy się także innymi urządzeniami, starając się oferować kompleksowe usługi naszym klientom.

Gniezno

Docieramy także do klientów z Gniezna, którym najczęściej potrzebna jest naprawa pralek Whirlpool czy zmywarek Bosch. Dodatkowo, trudnimy się wymianą elementów i reperowaniem wielu innych artykułów gospodarstwa domowego, wyprodukowanych przez różnorodne firmy.

Kościan

Nasza firma przyjmuje zlecenia z Kościana, gdzie w możliwie najkrótszym terminie wysyłamy naszego pracownika. Oględziny urządzenia mogą odbyć się u klienta lub po dostarczeniu sprzętu do naszej siedziby. Po zidentyfikowaniu awarii, zamawiamy niezbędne części, a następnie je montujemy.

Działamy także w innych miastach Wielkopolski

Naprawa AGD, którą się zajmujemy, nie ogranicza się tylko do powyższych miast, ponieważ dojeżdżamy także do klientów w mniejszych miejscowościach. Nasi specjaliści stale zwiększają swoje kwalifikacje oraz zyskują doświadczenie, aby świadczyć rzetelny serwis zmywarek czy pralek w Wielkopolsce. Dzięki temu szybko udaje im się określić dokładną przyczynę awarii oraz sposób na pozbycie się jej. W sytuacji, gdy nie posiadamy części niezbędnych do naprawy, zamawiamy je u sprawdzonych dostawców, a po ich dostarczeniu instalujemy w urządzeniu.