Naprawa AGD – Leszno

 

Dojeżdżamy do wielu miejscowości na terenie województwa wielkopolskiego, w tym również do Leszna. Rozumiemy, że awaria zmywarki lub pralki, z której korzystasz na co dzień, to znaczące utrudnienie i źródło zmartwień, dlatego nie każemy klientom długo na siebie czekać – u nas masz zapewnione krótkie terminy realizacji usług.

Zawsze dokładnie analizujemy zaistniały problem, aby właściwie ustalić jego przyczynę i zaproponować najbardziej optymalne rozwiązanie. Od razu sprawdzimy również dostępność oraz koszt proponowanych części zamiennych, abyś miał pełen obraz sytuacji i mógł podjąć odpowiednią decyzję.

Serwis AGD – Bosch, Samsung


Już od wielu lat prowadzimy serwis AGD w województwie wielkopolskim. Dzięki naszemu bogatemu i kompleksowemu doświadczeniu, często w ciężkich wypadkach jesteśmy w stanie znaleźć alternatywne rozwiązanie nawet najbardziej zawikłanego problemu. Wiemy, że celem naszych klientów jest zaoszczędzenie pieniędzy oraz szybkie otrzymanie sprawnego urządzenia, więc za każdym razem dokładamy wszelkich starań, by naprawa pralek i zmywarek była możliwie jak najbardziej sprawna. Zajmujemy się między innymi serwisem AGD producentów takich jak Samsung czy też Bosch.

Nasi klienci często zastanawiają się czy serwis pralki albo zmywarki się opłaca. My jesteśmy zdania, że niejednokrotnie znacznie lepszym wyjściem jest usunięcie usterki starszego urządzenia niż zakup nowego. Wynika to z faktu, że po pierwsze starszy sprzęt, pomimo swoich lat, po naprawie może z powodzeniem służyć jeszcze kilka dobrych lat. Po drugie, wyrzucając niemalże całkowicie sprawny sprzęt AGD zaśmiecamy środowisko. Oczywiście podjęcie decyzji powinno odbyć się na podstawie wstępnej analizy stanu urządzenia, która pomoże określić opłacalność inwestycji.

Serwis pralek i zmywarek:

Naprawa pralek

Nasz serwis pralek to gwarancja wysokiej jakości i rzetelnej usługi. Dobrze wiemy kiedy naprawa AGD jest opłacalna, więc doglądamy dbałości o każdy szczegół podczas serwisu. Naprawiamy między innymi pralki Bosch oraz Whirlpool. Zawsze staramy się jak najlepiej doradzić klientom, aby byli w pełni zadowoleni z usług świadczonych przez nasz serwis AGD. Leszno nie znajduje się tak daleko od Poznania, dlatego jesteśmy w stanie dotrzeć do klientów z tego miasta i okolic w stosunkowo krótkim czasie.

Naprawa zmywarek

Z naszego doświadczenia wynika, że zmywarki, ze względu na swoją naturę, częściej ulegają awariom spowodowanym przez nieuwagę lub niedbałość użytkowników. Najczęstszymi błahymi usterkami są zapchane filtry. Jest to zazwyczaj efektem wkładania do urządzenia naczyń z resztkami jedzenia. Co więcej, może dojść na przykład do rozklejenia ramion myjących lub niedrożności układu odpowietrzania. Nasz serwis zmywarek dotrze do Leszna czy innego miasta w Wielkopolsce i zidentyfikuje problem, a następnie go naprawi. Nasza naprawa zmywarek obejmuje produkty takich producentów jak Bosch czy też Whirlpool.

Najczęściej zadawane pytania

 • Serwis AGD – jaki jest jego koszt?

  Koszt serwisowania urządzeń ustalany jest indywidualnie po dokonaniu oględzin sprzętu. Niemożliwym jest wykonanie wyceny bez sprawdzenia sprzętu.

 • Jaki jest zakres usług waszej firmy?

  Zakres usług jest bardzo szeroki – od napraw i przeglądów urządzeń takich jak pralki, zmywarki, suszarki czy lodówki zajmujemy się również montażem zabudowy dla nowych urządzeń AGD (zmywarki, lodówki itd), przekładamy drzwi w lodówkach (zmiana strony drzwi), prowadzimy sprzedaż urządzeń AGD – nowych i używanych.

 • Jaki jest czas oczekiwania na fachowca w Lesznie?

  Czas oczekiwania jest bardzo krótki i zazwyczaj nie przekracza dnia. Staramy się realizować nasze zgłoszenia możliwie jak najszybciej.

 • Czy muszę coś wiedzieć przed zamówieniem usługi?

  Dzwoniąc do nas przygotuj wszystkie niezbędne informacje o sprzęcie np. jaki komunikat błędu się wyświetla, jaki jest to typ urządzenia (marka, model). Opowiedz nam dokładnie co dzieje się z Twoim urządzeniem.

 • Czy serwis pralek możliwy jest na sprzęcie z gwarancją producenta?

  Tak, jest możliwy jednakże nie jesteśmy serwisem autoryzowanym wszystkich producentów, u nas naprawisz pralkę objętą gwarancją producentów firm takich jak Candy, Hoover

 • Jakimi formami płatności mogę zapłacić za usługę?

  Płatność przyjmujemy w gotówce, niestety ze względu na awaryjność mobilnych terminali nie ma możliwości płatności kartą.

 • Naprawa AGD – w jaki sposób mogę zamówić usługę?

  Po prostu zadzwoń do nas – tel. 537-711-996 – lub napisz do nas na Facebook’u

 • Mogę zrezygnować z usługi, gdy naprawa okaże się nieopłacalna?

  Oczywiście, zawsze możesz zrezygnować z usługi jeśli części nie zostały zamówione.

 • Czy udzielacie gwarancji na wasz serwis zmywarek oraz pralek?

  Tak, każda nasza naprawa objęta jest roczną gwarancją. Dajemy najdłuższy okres gwarancyjny na naprawy.

 • Sprzęt których producentów mogę przekazać do serwisu?

  Nasza naprawa pralek i zmywarek obejmuje takich producentów jak Bosch, Samsung, Amica, Candy, Hoover, Electrolux, Siemens, Smeg, Ariston, Indesit, Whirlpool oraz Beko