Serwis AGD Kościan

Szukasz serwisu urządzeń AGD w Kościanie?

serwis-urzadzen-agd-koscianWykonujemy fachowe naprawy sprzętu AGD w Kościanie i całym powiecie Kościańskim z dojazdem do Klienta – Czempiń, Kościan, Śmigiel, Krzywiń. Dojeżdżamy do domów i firm naszych Klientów wykonując naprawy urządzeń AGD wszystkich firm np tych wymienionych poniżej. Gdy uszkodzi Ci się pralka lub zmywarka, nie jesteś skazany na jej wymianę – możesz zadzwonić do naszego serwisu i umówić się na wizytę serwisową.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty serwisowej – jesteśmy lokalnym serwisem w Kościanie!

Serwis AGD – pralki i zmywarki

Jedną ze specjalizacji naszego serwisu AGD jest profesjonalna naprawa pralek. Dojeżdżamy do naszych klientów, a następnie przeprowadzamy gruntowną analizę urządzenia w celu zidentyfikowania problemu. Po ustaleniu przyczyny awarii, uzgadniamy z klientem koszty jej usunięcia oraz wymiany części. Posiadamy dokumentację wielu modeli pralek, dlatego nasz serwis z pełnym profesjonalizmem reperuje ten sprzęt elektryczny.

Najczęstsze awarie, z którymi mierzy się nas serwis zmywarek, to zanieczyszczenie lub zapchanie pompy odpływowej i filtra. Są to problemy eksploatacyjne, które usuwamy w błyskawicznym czasie, także w mieszkaniach czy domach klientów. W przypadku usterek, takich jak niedomykające się drzwi czy uszkodzenie ramion myjących, naprawa AGD wymaga od nas zamówienia, a następnie zastąpienia wadliwego elementu nową częścią.