Serwis pralek w domu Klienta

Twoja pralka z dnia na dzień przestała działać prawidłowo? Pokazuje niezrozumiałe błędy, hałasuje przy wirowaniu, skacze po łazience lub też w ogóle nie działa? Naprawimy dla Ciebie Twoją pralkę.

Nie musisz stresować się awarii pralki, awaria wcale nie oznacza, że sprzęt należy wymienić na nowy. Należy natomiast zaufać specjalistom – serwisantom pralek, którzy posiadają spore doświadczenie w branży i naprawią Państwa sprzęt w każdym zakresie, od wymiany łożysk w nierozbieralnych układach piorących po naprawę modułu. Nasz serwis pralek gwarantuje Państwu zadowolenie z wykonanej usługi. Pralki to sprzęty, które podlegają awariom tak samo jak inne sprzęty codziennego użytku, jednak pralka jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania gospodarstwa domowego. Tylko sprawna pralka zapewni Tobie komfort a my wiemy, jak ciężko żyje się bez niej w szczególności posiadając małe dzieci w domu, dlatego staramy się wykonywać naprawy pralek błyskawicznie, możliwie jak najszybciej się da. To drobne rzeczy jak sprawne AGD w Twoim domu przynosi spokój i ukojenie a każda awaria to dodatkowy stres, dlatego pomożemy Ci uporać się z problemem niesprawnej pralki. Naprawiamy i serwisujemy pralki wszystkich firm – możesz sprawdzić jakie na naszej stronie, lub zadzwonić i zapytać się.

Serwis pralek Poznań wraz z dojazdem do Klienta

Pralka jako niezbędny element wyposażenia domu musi być sprawna i gotowa do pracy, jednak przed wezwaniem serwisu zobaczy czy filtr nie jest zapchany oraz czy ciśnienie wody nie spadło w instalacji wod-kan. Jeżeli sprawdziłeś te rzeczy, zadzwoń do nas – naprawimy Twoją pralkę.

Serwis pralek z dojazdem do Klienta świadczy swoje usługi na terenie Poznania i najbliższych okolic. Przyjeżdżamy na miejsce na naprawy pralek w Poznaniu oraz okolicach – zapraszamy serdecznie! Świadczymy tylko skuteczne naprawy pralek, nie uznajemy kompromisów, stawiamy na jakość.

Wykonujemy między innymi serwis pralek electrolux, indesit, whirlpool, amica, samsung oraz naprawiamy inne pralki automatyczne z wsadem górnym oraz frontowym.