O nas

Grupa specjalistów, miłośników swojej pracy – to właśnie my.

Twoja praca wypełni dużą część Twojego życia i jedyny sposób na to aby być prawdziwie spełnionym to robić to w co wierzysz, że jest świetną robotą. A jedyny sposób na robienie świetnej roboty to kochanie tego, co robisz.

 

Serwis AGD Poznań

To pierwszy dział naszej firmy, swoisty filar od którego wszystko się zaczęło. W roku 2016 weszliśmy na rynek serwisu AGD jako mała firma lecz z dużym doświadczeniem nabytym w latach poprzednich i z olbrzymim potencjałem aby skutecznie i w najbardziej fachowy sposób świadczyć usługi serwisowe w swoim regionie. Po roku ciężkiej pracy uzyskaliśmy wyróżnienia w postaci autoryzacji dużych koncernów takich jak Candy, Hoover, Haier oraz weszliśmy do sektora premium jako autoryzowany serwis firm takich jak Fulgor-Milano, SMEG, Hitachi, Faber czy Elica. W zakresie obsługi premium nie mamy sobie równych, stawiamy Państwa zawsze na pierwszym miejscu.

 

Outlet sprzętu AGD Poznań

To drugi dział naszej firmy, bo kto jak nie my zna się na sprzętach pod względem technicznym? Oferujemy nowe urządzenia AGD w najlepszych cenach, z gwarancją producenta a nasza oferta jest ściśle zawężona do wysokiej jakości modeli. W ofercie posiadamy sprzęty firm Amica, Bosch, Beko, Samsung, Electrolux, Siemens, Sharp, LG i inne. Dzięki naszemu podejściu do sprzedaży, doradztwie i wyborze asortymentu w roku 2019 zostaliśmy wyróżnieni nagrodą konsumencką „Orły Handlu 2019”. Wiemy jak bardzo ważną decyzją jest wybór sprzętu, który będzie miał wpływ na Państwa gospodarstwo domowe przez wiele lat i chcemy aby nasze urządzenia dawały radość każdego dnia. Nie ma nic bardziej cennego niż szczera radość naszych Klientów, to nasze paliwo do dalszego działania!

Możesz na nas liczyć – chętnie pomożemy wybrać odpowiedni sprzęt do Twoich potrzeb, przywieziemy, podłączymy! Nasz sklep znajduje się w Poznaniu przy ul. Grunwaldzkiej 330, zapraszamy do zakładki „outlet agd„. W asortymencie posiadamy sprzęty z każdego przedziału cenowego.

 

Kuchnie na wymiar

To trzeci dział, który świetnie wpasowuje się w ideologię naszej firmy. Pragniemy dostarczać Państwu najlepsze rozwiązania dotyczące kuchni – od działu serwisu, sprzedaży po dział produkcji mebli i montażu. Przez ostatnie trzy lata działalności naszej firmy skupiliśmy się na dobraniu fachowców i materiałów, które zapewnią bezkompromisową, najwyższą jakość zamówionej u nas kuchni. Wykonujemy pomiar, projekt i realizację zamówienia na poziomie czołowych studiów meblowych sektora premium. Kuchnia industrialna, prowansalska, lakierowana, z litego drewna? Spełniamy marzenia również w tej dziedzinie. Kuchnia to serce domu i jak każde serce musi działać w sposób nieskazitelny aby zapewnić prawidłową pracę Państwa gospodarstwa domowego. Kuchnia to niesamowite miejsce, które pobudza wszystkie zmysły – od wzoru po dotyk i mając tę świadomość dopasujemy rozwiązania, które będą piękne, trwałe i funkcjonalne na lata. Zapraszamy do zakładki „kuchnie na wymiar„.
orly handlu