Serwis Electrolux Poznań

Pogwarancyjny serwis marki Electrolux jest tu! Posiadamy dostęp do systemu zamówień oryginalnych części – prowadzimy sprzedaż części marki Electrolux!

Każda naprawa, którą wykonujemy, opatrzona jest pisemną gwarancją, aczkolwiek nasza wieloletnia działalność pozwala nam przeprowadzać wysokiej jakości serwis. Jeżeli jesteś zmęczony awarią swojego sprzętu marki Electrolux lub też nie wiesz gdzie szukać rzetelnego serwisu w Poznaniu to koniecznie skontaktuj się z nami. Jesteśmy tu, aby Ci pomóc i aby ująć Ci problemów. Od wielu lat zajmujemy się naprawami sprzętów Electrolux w tym pralek, zmywarek, lodówek, piekarników oraz płyt indykcyjnych. Naprawiamy również moduły elektroniczne (elektroniczne programatory) udzielając na nie gwarancję.

Poszukując serwisu AGD Electrolux kieruj się jakością i doświadczeniem – wybierz nas!

Kierujemy się zasadami win-win – gdy nasi Klienci są zadowoleni z napraw, to i my jesteśmy zadowoleni i tylko dzięki temu jesteśmy na rynku napraw AGpralka electroluxD od tylu lat.

Gdy szukamy serwisu urządzeń Electrolux pierwsze co nam przychodzi na myśl to sprawdzenie wyszukiwarki internetowej pod has
łem serwis Electrolux Poznań. Duża ilość wyników, które się wyświetlają nie mają niestety odwzorowania w rzeczywistości bowiem wiele z nich to reklamy bądź ogłoszenia złotych rączek, którzy to nie posiadają doświadczenia w naprawach urządzeń AGD. Wybierając serwis bądź pewien, że ten wykona naprawę na najwyższym poziomie, udzieli Ci gwarancji na naprawy i sprawdzi dokładnie wszystkie parametry Twojego sprzętu.

Nasz serwis udzieli Ci również porady jak dbać o urządzenia marki Electrolux by te służyły bezawaryjnie przez długi czas. Zaufaj jakości i zgłoś się do naszego pogwarancyjnego serwisu marki Electrolux w Poznaniu.

 

Nowości na temat urządzeń Electrolux znajdziesz na oficjalnym kanale YouTube firmy Electrolux a informacje serwisowe zawsze znajdziesz na naszej stronie, gdyż jesteśmy serwisem marki Electrolux po gwarancji.

Szukając serwisu pralek Electrolux sprawdź tę ofertę http://pralkipoznan.pl/

Wykonujemy również naprawy modułów elektronicznych w produktach Electrolux – również po przepięciach w sieci.

Zapraszamy do kontaktu z nami!